Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

falujące obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • falujące obroty

    Zamieszczone przez Biszczu
    baca10, :lol: :lol: :lol: i wywołałem wilka z lasu :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
    A jak, co czerwone to czerwone :twisted:

    Tylko moja niunia zrobi sie bielsza w tym tygodniu :diabelski_usmiech

  • #2
    falujące obroty

    Witam, na początku napiszę jaki samochdzik, Skoda Octavia 1.6 AEE 55KW 75KM wersja Classic (znaczy się najuboższa ) raz na jakiś czas (ciężko określić co ile czasami co 1 czasami co 3 miesięce) występuje falowanie obrotów i tak skaczą od 1500-2500, zaznczam odrazu żeby nie posypały się odpowiedzi typu (szukaj) szukałem ale interesującej odpowiedzi nie moglem uzyskać, co prawda jestem laikiem w tych sprawach, ale będąc u mechanika wydawało mi się że była czyszczona przepustnica, ale efekt falowania po tym zabiegu rownież się powtórzył (nie jest to częste bo jak wcześniej napisałem raz na jakiś czas) teraz zastanawiam się nad wyianą silniczka krokowego, teraz pytanie, czy w domowym zaciszu jestem w stanie wymienić ten element, jaki koszt takiego czegoś oraz z tego co zauważyłem na aukcjach internetowych są silniczki krokowe 4 oraz 6 pinowe, jak do tego dojść jaki był by potrzebny do mojej octavii ?
    Dziękuję za odpowiedzi oraz pozdrawiam.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X